Güncel Duyurular
 • Bildiri özetleri, 1 Mart 2018 tarihiyle kabul edilmeye başlanacaktır.
 • Son gönderim 1 Mayıs 2018 tarihidir.
Önemli Tarihler
 • Ekim
  30
  Kongre Başlangıç Tarihi
 • Kasım
  04
  Kongre Bitiş Tarihi
 • Mayıs
  01
  Son Bildiri Gönderim Tarihi

Davet

Sevgili Meslektaşlarımız,

Türk Ortopedisinin en büyük toplantısı olan ulusal kongrelerimizin 28’incisi 30 Ekim-4 Kasım 2018 tarihleri arasında, Antalya Belek, Sueno Otel’de GLOBAL Turizm firmasının katkıları ile gerçekleştirilecektir. Kongre Düzenleme Kurulu olarak, tüm ortopedi ailesini bir arada görmek için hepinizi davet etmekten büyük onur duyuyoruz.

Bilindiği gibi, çift yıllarda yapılan kongrelerimiz daha çok alt dal derneklerinin kendi programlarını belirledikleri kongreler olmaktadır. Bu sene de aynı şekilde, derneklerimiz sizlere zengin konulardan oluşan bir program oluşturacaklardır. TOTBİD’e ayrılan saatlerde de günlük çalışma hayatında sık gördüğümüz-görebileceğimiz hastaların değerlendirilmesini öncelikli konular olarak ele almak istiyoruz. Bu konuları görsellikten zengin ve mümkün olduğunca çok, tartışmalı oturumlar şeklinde; ders anlatır gibi değil, tecrübelerin aktarılacağı şekilde işlemeyi planlıyoruz. Herkesin ilgisini çekebilecek ve birlikteliğimizi artıracak sosyal programlar ve paramedikal sunumlarımız da bulunacaktır. Yurtdışından gelecek değerli konuklarımızla da programımız zenginleşecektir. Dördüncüsü düzenlenecek olan Fizyoterapi – Ortopedi ve Travmatoloji Ortak Sempozyumu da kongremize renk katacaktır.

Türkiye’deki en büyük dört kongreden biri olan ulusal kongremizin hazırlıklarında emeği geçen tüm TOTBİD Yönetim Kurulu üyeleri, Kongre Düzenleme Kurulu, Bilimsel Program Komitesi, alt dal dernek yönetim kurulları ve sosyal komite üyeleri, TOTBİD çalışanları ve GLOBAL Turizm çalışanları adına, tüm katılımcıların memnuniyet duyarak hatırlayacakları bir kongre olması dileği ile tekrar hepinizi kongremize davet ediyoruz.


Prof. Dr. Y. Yener Sağlık Prof. Dr. İrfan Öztürk
Kongre Başkanı TOTBİD Yönetim Kurulu Başkanı
Copyright @ 2018 TOTBİD. Tüm Hakları Saklıdır.
LookUs & Online Makale